בניית מערך קישורים איכותיים לאתר מקודם

קישורים איכותיים לקידום אתר בגוגל
קישורים איכותיים לקידום אתר בגוגל

בין אם אתם מקדמי אתרים ותיקים ואלו שרק בתחילת דרכם וגם אם אתם בעלי עסקים עם אתר בתחום מסוים ורוצים לדרג אתרכם גבוה בגוגל באמצעות פעילות קידומית עצמאית בגוגל בתוצאותיו האורגניות, מגיע מועד שיש לחשוב על קישורים שיצביע לאתר שלכם.

ללא ספק קיימות הרבה שיטות להשיג לינקים לאתרים, כאשר ביניהן ניתן לציין את השיטה של פרסום מאמרים באתרי מאמרים ברחבי הרשת, פתיחת בלוגים חינמיים ופרסום כתבות וסקירות בתחום שלכם, השתתפות בפורומים פעילים ברחבי הרשת תוך ציון כתובת של אתרכם, פרסום תוכן וידיאו ביוטיוב ופלטפורמות דומות כולל קישור מתוך תיאור, קישורים מויקיפדיה ועוד שיטות נוספות להשגת קישורים לנכסים דיגיטליים שלכם.

לצד כל אלו קיימת אפשרות לקנות קישורים איכותיים מאתרים שמבוססים על דומיינים ותיקים שהייתה בהם פעילות בעבר בתחומים שונים ולאחר שפג תוקפם, הופעל על גביהם אתר תוכן שמפרסם תעיפים תקופות כתבות ומאמרים, סקירות והתייחסות בנושאים שונים שמעניינים קהלי יעד שונים ובכך לזכות בקישור מאתר חזק בביטוי שאתם מקדמים, דבר כשלעצמו יכול לעזור לדירוגים של האתר לטפס מעלה בתוצאות של גוגל.

שלא תבינו לא נכון – לצד בניית מערך לינקים לאתר, עדיין תצטרכו לעשות פעולות שונות בתוך האתר בכדי לשפר אותו מהבחינות השונות וחשובות לגוגל, כאשר בין הנושאים שחשובים לדירוג זה כמובן התוכן של אתר הדגל, הייררכיית אתר נכונה, מהירות תגובת האתר, קישוריות פנימית טובה בין הדפים וכמובן שהאתר חייב לענות לשאלה שחשוב לקהל היעד שלכם לקבל עליה תשובה במתכונת כאן ועכשיו.

אם תשלבו את ההיבטים שעלו למעלה במאמר, סבירות די גבוה שאתרכם יקבל דירוגים טובים בגוגל ותראו תנועה יפה של מבקרים חדשים באתר, דבר שישיפיע לטובה על הכנסות של בית העסק שלכם מפעילות מניבה באינטרנט.